Kurumsal

KöyMarket Tarım Hayvancılık Sanayi Ticaret Limited Şirketi 2016 yılı içerisinde Bursa’da kurulmuştur. Halen Bursa içerisinde hizmet veren firmamız internet teknolojileri sayesinde farklı şehirlerde binlerce memnun müşteri edinmiştir. Kaliteyi uygun fiyatlardan temin etmek prensibi ile çıkmış olduğumuz bu yolda tarım ve hayvancılık başta olmak üzere bahçe ve gıda ürünleri gibi alanlarda aranan her şey sitemiz içerisinde satışa sunulmaktadır.

Ürünlerimiz arasında yer alan ekipmanların tamamı garantili ve stoklu bir şekilde tutulmaktadır. Böylece siparişleriniz temin sırasında bir zaman aksaması yaşamadan kargo firmasına teslim edilmektedir. Üstelik özellikle teknolojik aletlerde yedek parça temini konusuna da özen gösteriyoruz. Bu sayede ilerleyen zamanlarda olası bozulmalar ya da yedek parça ihtiyaçlarınız olması halinde yine zamandan tasarruf edebileceksiniz. Marketing sistemimiz online ortama taşındıktan sonra aynı kalitede devam ettiğinden ötürü siparişlerinizi sıkıntısız olarak adreslerinize teslim edilmektedir.

KöyMarket olarak iletişim konusu üzerine de gelişimlerimizi tamamlamış durumdayız. Bizlere iletişim adreslerimizin yanı sıra çeşitli sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile de rahat bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. İletişim numaralarımız arasında yer alan WhatsApp iletişim hattımız da müşteri memnuniyeti odaklı olarak aralıksız bir şekilde çalışmaktadır. Verecek olduğunuz siparişleriniz için yine site içinde görecek olduğunuz canlı destek hattımızdan da istifade edebilirsiniz. Bu sayede alanımızın en iyisi olmak adına emin adımlarla ilerleyerek kendimizi teknolojik imkanlar dahilinde daha da ilerilere götürmekteyiz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

KöyMarket olarak vizyonumuz alanımızda uluslararası standartları aşmak şeklindedir. Kendi sektörümüzde meydana gelen yenilikleri yakından takip ederek bu amaca emin adımlarla ilerliyoruz. Üstelik satışa sunmuş olduğumuz ürünlerde kalite kontrol ekipleri de yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bu sayede sistemimizde sorunlu ekipmanlar bulunmamaktadır. Kendimize vizyon olarak özellikle köyde yaşayan insanları, bahçecilik ve hayvancılık konusunda merakı olanları memnun etmek şeklinde hedefler de koymuş durumdayız. Hedeflerimiz çerçevesinde bahsi geçen kaliteli ürünleri olabilecek en uygun fiyatlar çerçevesinde satışa sunuyoruz. Üstelik yapmış olduğumuz indirimlerle birlikte ihtiyacınız olan ürünleri piyasa değerlerinin çok daha altına adreslerinize teslim alabilirsiniz. Satın alma işlemleri esnasında ister taksitli ister nakit olarak ödeme yapmak imkânınız da bulunmaktadır.

Misyonumuz bahçe ya da hayvancılık işlerine merakı olan herkese eşit kalitede hizmet sunumu yapmaktır. Özellikle küçük bölgelerde yaşamlarını idame ettirmek zorunda kalanlar ne yazık ki ihtiyaçlarını temin edememektedir. Bunun yanı sıra tekelleşme sorunu yüzünden ürünler olduğundan daha pahalıya satın da alınabilmektedir. Firmamız özellikle satış sistemini online olarak da yürütmeye başladığından bu yana anlatılan sorunları ortadan kaldırmak için yoğun bir çaba harcamaktadır. Harcanan çaba çerçevesinde ülkenin neresinde olunursa olunsun verilen siparişler uygun fiyatlarla birlikte teslim edilmektedir. Misyonumuz ve vizyonumuzla birlikte kendimizi ileri taşıyarak müşteri memnuniyetini bir bütün haline getirmek ve ailemizin ismini daha geniş kitlelere duyurmak hedeflerimiz de bulunmaktadır.